Miasta Alfabetycznie

Okna

okna pcv

Okna w każdej lokalizacji

Wszystkie produkty z drewna są produkowane na zamówienie z materiałów najwyższej jakości, dopasowanych do specyfikacji klienta. Cieszymy się, że stworzyliśmy jednorazową drewnianą ramę okienną, aby nadać wykończenie domowi klienta, ponieważ produkujemy drewniane drzwi i okna do dużych projektów komercyjnych.

Firma łączy w sobie innowacyjne technologie i sprawdzone metody konstrukcyjne z ręcznie wykonanym wykończeniem, aby stworzyć piękne, funkcjonalne produkty, które gwarantują dobry wygląd rok po roku.

Okna i ceny w każdej lokalizajci

 

Drewno używane do produkcji okna lub drzwi przechodzi przez rygorystyczny i starannie nadzorowany niemiecki proces technologiczny, z technologią łączenia palców i skrzynek oraz wewnętrzną obróbką wodoodpornych uszczelniaczy, powłok i laminatów lub . Zindywidualizowane drewniane okna i drzwi są następnie tworzone z wybranymi wzorami i wykonane ze sztywną zgodnością z wybranymi specyfikacjami. Są one wykończone pięknie wykonanymi niemieckimi elementami, takimi jak zamki, uchwyty i skrzynki na listy.

Okna drewniane i drewniane drzwi są dostarczane z gwarancją, że masz pełny spokój. Ściśle współpracujemy z właścicielami domów, wykonawcami i firmami, aby zapewnić, że nasze drzwi i okna wykonane z wysokiej jakości drewna są dostarczane szybko i sprawnie. Podobnie jak nasze produkty, to firma stworzona z myślą o Tobie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze okien i drzwi oraz w pracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i komercyjnymi. Porady, które udzielamy są uczciwe i przejrzyste, koncentrują się na spełnianiu twoich wymagań. Nasz utalentowany zespół projektantów i rzemieślników zapewnia, że ​​projekt, konstrukcja, dostawa i opcjonalne dopasowanie drewnianych drzwi lub okien jest wykonane zgodnie z normą, na którą zasługujesz i której oczekujesz.

Produkty z drewna są odpowiednie nie tylko dla Ciebie, ale również dla Ciebie. TYLKO DOSTAWY
Czy jesteś budowniczym, wykonawcą lub specjalistą od majsterkowania? Oferujemy usługę wyłącznie podaży. Ściśle współpracujemy z Państwem, wykorzystując naszą wiedzę fachową, aby zapewnić, że stworzymy dokładny produkt z drewna, który jest potrzebny do spełnienia Państwa specyfikacji.


DOSTAWA I MONTAŻ
Szukasz pełnej usługi? Rozumiemy, że zaprojektowanie i wykonanie drewnianego okna lub drzwi drewnianych to tylko połowa pracy, dlatego oferujemy usługę dopasowania. Większość naszych klientów indywidualnych powierza nam dostarczanie i dopasowanie produktów drewnianych za pomocą naszego zespołu doświadczonych instalatorów.na stronie znajdziesz informacje o oknach http://sprzedaz.okna.wloclawek.pl/

Okna na każdą

Okna w niskich cenach

Okna pcv dla każdego domu. Rozumiemy, że twój dom to Twoja największa inwestycja, zarówno finansowo, jak i emocjonalnie. A poprawa nie powinna polegać wyłącznie na poprawie ogólnego wyglądu, ale na stworzeniu czegoś jeszcze bardziej znaczącego. Zapewniając bezpieczeństwo, powinno ono dać Tobie i Twojej rodzinie ogólne poczucie komfortu, szczęścia i dobrego samopoczucia. Wierzymy, że nasza usługa, projekt i umiejętności zapewnią to i zapewnią długoterminową wartość Twojego domu. To jest nasza filozofia, a podczas przeglądania naszej strony zobaczysz, że jest to sedno wszystkiego, co robimy. Chcemy, abyście czuli się świetnie w swoim domu, a nasze unikalne podejście to pewność, że będziesz czuł się dobrze wybierając na kolejne dziesięciolecia. Firma jest od stulecia ugruntowaną nazwą w społeczności biznesowej w Polsce.

Okna do domów prywatnych

Czterdzieści lat temu firma została zakupiona przez przedsiębiorczego, młodego przedsiębiorce, który dostrzegł szansę na rozszerzenie działalności na podwójne szyby, ponieważ nowa generacja właścicieli domów została zachęcona do poprawy swoich właściwości. To, co nastąpiło, to kultowa historia sukcesu w szkockim biznesie, oparta na wysokiej jakości produkcie i ciągłym dążeniu do innowacji i poprawy. Obecnie firma zatrudnia ponad 400 osób, prowadzi własny zakład produkcyjny i prowadzi własny program praktyk. Ma także silne powiązania z lokalną społecznością, kierowaną głównie przez długoletnie zaangażowanie  w promowanie młodych ludzi do pracy poprzez inicjatywę i lokalne sponsoring.

Niech światło wpadnie do środka.
Nic nie mówi o tobie więcej niż twój dom. A nasze pięknie zaprojektowane okna Lorimer mogą dodać do wyglądu i charakteru swojej nieruchomości jak nic innego.

Elegancko proporcjonalny profil pozwala na naturalne wpadanie światła i jest doskonale oprawione w jakość mebli, drewniane parapety i obramowania, które nasz dekorator wykończymy woskiem lub lakierem. Nasi doświadczeni konsultanci będą współpracować z Tobą, aby wybrać odpowiednie okna z podwójnymi szybami z naszej bogatej oferty modeli skrzydeł, pochylni i skrętów, odwracalnych i przesuwnych. Poprowadzą Cię przez każdy styl, wygląd zewnętrzny i wykończenie wnętrza, więc wybór, który wybierzesz, będzie odpowiedni dla twojego domu. Dlatego wszyscy nasi klienci czują się dobrze wybierając okna i nadal czują się dobrze rok po roku. Wybierz "swój idealny styl" teraz za pomocą naszego narzędzia wyboru okna.

Okna skrzynkowe
Ściśle oparte na konstrukcji oryginalnego okna z drewna okno z podwójnymi szybami jest naszym najbardziej popularnym i uniwersalnym stylem. Jego smukły kształt i staranne pozycjonowanie otwieraczy nadaje temu oknu elegancki i proporcjonalny wygląd oraz zapewnia wyjątkową wentylację.  Możesz wybierać między czystymi, nowoczesnymi liniami lub bardziej tradycyjnymi funkcjami, takimi jak astragale, co oznacza, że ​​doskonale sprawdzi się w każdym domu.  Odwracalne okna pcv
To podwójne oszklenie nadaje się idealnie do pokojów na pierwszym piętrze oraz mieszkań, kuchni i łazienek, w których zaczepy mogą uniemożliwiać otwarcie okna. Odchyla się o 180º, co oznacza, że ​​można łatwo otworzyć okno bez naruszania zasłon, żaluzji lub czegokolwiek na parapecie i ma sprytnie wbudowane ograniczniki i zawiasy zapobiegające uderzeniom 

Poznaj nasze wyroby w tym okna, parapety i żaluzje

Przechyl i włącz okna
Ta popularna, praktyczna podwójna szyba otwiera się na dwa sposoby, otwierając się jak drzwi - co sprawia, że ​​jest niezwykle łatwa do czyszczenia - lub przechyla się do środka od góry, aby zapewnić wentylację. Jego proste linie doskonale prezentują się w każdym domu, pracują szczególnie dobrze na górze i, oczywiście, w mieszkaniach.